• En
 • ساعت : ۱۵:۲۵:۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ 
 • تعداد بازدید : 41
 • کد خبر : ۱۶۸۳۲۷
    /  4
با حضور مدیرکل پست استان و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی
نشست كارگروه تخصصی توسعه مدیریت انسانی و ارزیابی عملكرد شاخص های عمومی و اختصاصی برگزار شد

با حضور مدیرکل پست استان و نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی

نشست کارگروه تخصصی توسعه مدیریت انسانی و ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی برگزار شد

 

هدایت فیلی مدیرکل پست استان در نشست کارگروه تخصصی توسعه مدیریت انسانی و ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی در جمع اعضا تصریح کرد: بررسی دقیق، آسیب شناسی و ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی دستگاههای اجرایی یکی از مهمترین مؤلفه های اساسی برای هر مجموعه بوده که باید بصورت علمی و عینی جهت اصلاح و بهبود نظام اداری با مشارکت جمیع کمیته های ارزیابی عملکرد در دستگاهها و سازمانها مورد رصد و پایش قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان روز چهارشنبه بیست و نهم یهمن ماه جاری نشست کارگروه تخصصی توسعه مدیریت انسانی و ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی با حضور فیلی مدیرکل، شیری نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونت اجرایی، کارشناسان حوزه های مختلف آمار، فناوری اطلاعات و اعضای کمیته ارزیابی عملکرد در محل دفتر مدیریت پست استان برگزار شد.

مدیرکل پست استان در این نشست بر اجرا و رعایت همه جانبه پارامترها و شاخص های تعیین شده ای از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان که بعنوان تکلیف برای دستگاههای اجرایی تعیین و مقرر گردیده تاکید کرد و افزود: واحدهای مربوطه می بایست اطلاعات تکمیلی مورد نیاز خود را دقیقا براساس مستندات موجود جمع آوری و متعاقب آن در سایت مشخص شده بروز رسانی و بارگزاری نمایند.

فیلی ضمن تشریح اقدامات مثبت پست استان در سنوات گذشته،  ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی دستگاههای اجرایی را یکی از مهمترین مؤلفه های اساسی و مدون برای هر مجموعه عنوان کرد و افزود: شاخص های عمومی و اختصاصی باید بصورت علمی و عینی جهت اصلاح و بهبود نظام اداری با مشارکت جمیع کمیته های ارزیابی عملکرد در دستگاهها و سازمانها همواره و بصورت مستمر مورد رصد و پایش قرار گیرند.

شیری نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز مطالب جامعی در خصوص نحوه اصلاح فرایندها، روش های پایش و ارزیابی شاخص ها، وجود بانک های اطلاعاتی جامع جهت بایگانی الکترونیکی مستندات مربوطه و سایر موارد مرتبط را تشریح نمود.

سایر اعضای کمیته نیز با اشاره به اهمیت ارزیابی عملکرد پست استان بعنوان مرکز تصمیم گیری هوشمند مجموعه جهت اصلاح ساختار نظام اداری و نحوه ارزیابی عملکرد واحدهای اجرایی به بحث و گفتگو و تبادل نظر در خصوص عملکرد حوزه های مختلف کاری خود پرداختند.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  پست ايلام

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/01/11 09:59
  V5.5.5.0